Tango Dans Dersi Ücretleri

Tango kursu fiyatları her yaşa, bütçeye, yaşadığınız şehire, şehirdeki bulunduğu lokasyona göre değişiklik gösterebiliyor. Yıl boyu hizmet veren eğitim kurumlarında dilediğiniz zamanda grup dersleri ve özel derslerden yararlanma şansınız vardır. Son zamanlarda insanlar sosyal aktivite olarak çok fazl...

Devamını oku →

Tango kursu fiyatları her yaşa, bütçeye, yaşadığınız şehire, şehirdeki bulunduğu lokasyona göre değişiklik gösterebiliyor. Yıl boyu hizmet veren eğitim kurumlarında dilediğiniz zamanda grup dersleri ve özel derslerden yararlanma şansınız vardır.

Son zamanlarda insanlar sosyal aktivite olarak çok fazla dansa yönelmeye başladılar. Hayatın monotonluğundan ve stresinden kurtulmak ve bir nebze olsun kendinizi iyi hissedebileceğiniz bir şeyler yapmak istiyorsanız dans kursuna başlamamanız için hiçbir engel yok demektir. Bu hususta bütçenize yakın ve sizi zorlamayacak dans kurslarını seçerek kendinize en uygun olanını bulmanız tabi ki mümkün. Alternatiflerin artması ile fiyatlarda da değişkenlik görülmeye başlanmıştır.

tango-kursu-fiyatlari

İster yakın bir arkadaşınla, ister eşinle, ister kardeşinle ya da herhangi bir tanıdığınla kayıt olabileceğin ve senin içinde yer alan yeteneği ortaya çıkarabilecek ilk adımı atabileceğin dans kursu fiyatları için sayfamızdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Tango Kursu Fiyatları 100 TL’den Başlıyor!

Tango kursu fiyatları;

  • Ulaşım olanakları,
  • Lüks olanakları,
  • Özel ders imkanları,
  • Eğitmenlerin deneyim süreleri,
  • Teknik donanım,
  • Kurs süresi,
  • Büyük şehirlerde yer alıp almaması gibi kriterlere göre değişkenlik gösterir.

Ancak ekonomik bir kurs genel olarak 100 TL’den başlayan fiyatlarla öğrencilerini kabul ederler. Dans türlerine göre de ders ücretleri değişiklik gösterir. Tango kurslarında 100TL – 190TL aralığında bir fiyat skalası vardır.

Bu fiyatlar genel olarak ayda 4 ders ya da haftada 2’şer saatlik uygulamalar için geçerli. Her kurumun kendine göre bir politika ve ders programının olduğunu da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

İlgili Sayfalar:
Tango’da Müziği Dinlemek Milongaya giderken ne giyilir? Milonga Nedir? Nelere dikkat edilmelidir? Dans Kursları Latin Geceleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir